Турнір "III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019-2020 - II тур [Дніпропетровська область]" - [5:00:00], завершено

Остання успішна здача: 4:51:55, Хопрова Галина Михайлівна, D.
Остання відправка: 4:59:57, Заєць Микола Миколайович, E.
Місце Учасник Дод. інформація A B C D E Розв’язано Бали
1-2 Денисов Костянтин Ігорович 100 (1)
0:02:45
100 (1)
0:07:17
100 (1)
0:22:10
100 (2)
0:40:04
100 (11)
3:08:42
5 500
1-2 Перекопський Михайло Андрійович 100 (1)
0:02:13
100 (1)
0:05:37
100 (1)
0:16:11
100 (1)
0:23:21
100 (14)
3:15:51
5 500
3 Єрмаков Сергій Андрійович 100 (1)
0:06:46
100 (1)
0:13:08
100 (1)
0:25:26
100 (1)
0:35:06
50 (32) 4 450
4-7 Наєзжий Іван Васильович 100 (1)
0:03:26
100 (2)
0:07:37
100 (9)
0:43:23
100 (1)
0:47:36
40 (16) 4 440
4-7 Дяченко Ярослав Олегович 100 (2)
0:07:55
100 (3)
0:20:39
100 (1)
0:41:49
100 (1)
0:52:58
40 (21) 4 440
4-7 Караваєв Іван Олександрович 100 (1)
0:11:26
100 (1)
0:06:08
100 (2)
1:00:15
100 (1)
0:21:27
40 (15) 4 440
4-7 Гечу Іван Васильович 100 (1)
0:05:42
100 (1)
0:13:41
100 (1)
0:36:01
100 (1)
0:48:37
40 (18) 4 440
8-11 Словак Костянтин Романович 100 (2)
0:05:48
100 (1)
0:09:46
100 (1)
0:40:55
100 (1)
0:56:30
30 (7) 4 430
8-11 Заєць Микола Миколайович 100 (2)
0:05:16
100 (4)
0:25:30
100 (1)
0:44:28
100 (1)
1:10:29
30 (15) 4 430
8-11 Міщук Роман Андрійович 100 (1)
0:05:54
100 (1)
0:18:20
100 (14)
1:17:10
100 (6)
2:22:43
30 (4) 4 430
8-11 Халік Сергій Олександрович 100 (1)
0:04:07
100 (4)
0:13:07
100 (2)
0:28:28
100 (15)
0:58:05
30 (9) 4 430
12-17 Гладченко Владислав Сергійович 100 (1)
0:06:39
100 (2)
0:22:34
100 (7)
1:43:42
100 (4)
2:49:45
20 (6) 4 420
12-17 Астаф’єв Денис Валентинович 100 (3)
0:06:21
100 (2)
0:26:45
100 (1)
0:50:25
100 (5)
1:50:49
20 (20) 4 420
12-17 Уланов Віктор Сергійович 100 (1)
0:07:40
100 (2)
0:22:40
100 (10)
1:41:03
100 (1)
1:31:32
20 (13) 4 420
12-17 Арчаков Всеволод Костянтинович 100 (2)
0:05:12
100 (2)
0:22:35
100 (1)
0:52:31
100 (1)
1:07:21
20 (9) 4 420
12-17 Вергелюк Олександр Андрійович 100 (1)
0:17:25
100 (2)
0:55:17
100 (3)
2:15:37
100 (9)
4:05:26
20 (16) 4 420
12-17 Онасенко Олексій Володимирович 100 (2)
0:08:03
100 (1)
0:25:17
100 (3)
2:25:40
100 (7)
1:38:07
20 (7) 4 420
18-22 Марущак Артем Сергійович 100 (1)
0:06:23
100 (3)
0:37:00
100 (5)
2:54:12
100 (2)
3:29:39
10 (4) 4 410
18-22 Карпусь Артур Дмитрович 100 (1)
0:03:11
100 (5)
0:12:41
100 (9)
0:43:41
100 (11)
1:17:49
10 (5) 4 410
18-22 Шевчик Ілля Миколайович 100 (1)
0:04:23
100 (1)
0:12:58
100 (33)
2:01:15
100 (1)
1:15:06
10 (11) 4 410
18-22 Федорець Вадим Олексійович 100 (2)
0:10:05
100 (1)
0:21:08
100 (8)
1:17:41
100 (6)
2:27:43
10 (2) 4 410
18-22 Писаревський Захар Михайлович 100 (2)
0:08:41
100 (1)
0:21:11
100 (5)
1:26:24
100 (1)
1:58:17
10 (9) 4 410
23-24 Хорсун Дмитро Владиславович 100 (4)
2:50:09
100 (3)
0:21:37
100 (8)
3:03:09
88 (13) 10 (7) 3 398
23-24 Семиволос Євгеній Артемович 100 (1)
0:05:14
100 (1)
0:12:40
100 (7)
1:08:17
88 (10) 10 (6) 3 398
25 Яіцький Тарас Максимович 100 (6)
0:15:10
100 (2)
0:35:08
100 (7)
3:09:20
73 (9) 10 (2) 3 383
26 Кудлай Данило Максимович 100 (2)
0:06:31
100 (1)
0:16:48
100 (16)
3:40:58
73 (8)   3 373
27-28 Сербін Михайло Ігорович 100 (2)
0:23:47
100 (2)
0:51:54
84 (36) 73 (2) 10 (3) 2 367
27-28 Ліщенко Анастасія Олександрівна 100 (1)
0:09:41
100 (3)
0:38:38
84 (19) 73 (3) 10 (2) 2 367
29 Абрамчук Богдан Олександрович 100 (1)
0:06:12
100 (1)
0:20:37
72 (9) 73 (1) 20 (5) 2 365
30 Хопрова Галина Михайлівна 100 (4)
0:21:01
100 (1)
0:35:03
33 (13) 100 (13)
4:51:55
30 (5) 3 363
31 Столітній Андрій Сергійович 100 (1)
0:05:10
100 (4)
0:25:33
100 (9)
1:27:11
49 (3) 10 (3) 3 359
32 Захаренко Нікіта Віталійович 100 (1)
0:06:58
100 (1)
0:21:36
72 (10) 73 (3) 10 (10) 2 355
33 Болотов Всеволод Володимирович 100 (1)
0:10:38
100 (2)
0:29:13
70 (4) 57 (7) 20 (1) 2 347
34-35 Волік Федір Михайлович 100 (1)
0:09:43
100 (3)
0:28:19
92 (3) 42 (2)   2 334
34-35 Чернов Костянтин Русланович 100 (1)
0:08:27
100 (2)
0:26:28
82 (3) 52 (2)   2 334
36 Савченко Максим Андрійович 100 (1)
0:05:19
100 (1)
0:18:52
17 (9) 73 (4) 20 (11) 2 310
37 Тунік Дмитро Дмитрович 100 (1)
0:20:58
100 (8)
1:20:48
64 (8) 33 (7) 10 (3) 2 307
38 Сетькін Нікіта Віталійович 100 (1)
0:16:18
100 (4)
1:02:01
22 (6) 73 (4) 10 (2) 2 305
39 Столбченко Артем Сергійович 100 (1)
0:05:47
100 (5)
0:51:24
16 (1) 73 (16) 10 (2) 2 299
40 Сидора В'ячеслав Віталійович 90 (6) 100 (2)
0:19:37
44 (5) 52 (5) 10 (2) 1 296
41 Брижатий Єгор Валерійович 100 (2)
0:08:55
100 (6)
0:55:47
18 (21) 73 (4)   2 291
42 Філатов Єгор Петрович 95 (1) 100 (1)
1:15:41
84 (4) 0 (2) 0 (2) 1 279
43 Сухоруких Роман Олександрович 100 (1)
0:07:13
100 (2)
0:28:31
28 (13) 46 (6)   2 274
44 Кожарін Тарас Юрійович 100 (3)
0:22:40
96 (4) 72 (12)   0 (3) 1 268
45 Колосов Кирило Євгенович 100 (1)
0:11:19
100 (1)
1:21:03
16 (1) 37 (1) 0 (1) 2 253
46 Мікаелян Михайло Емільович 100 (3)
0:11:34
100 (1)
0:35:16
16 (8)   20 (8) 2 236
47 Ніколаєв Олексій Дмитрович 75 (8) 92 (2) 4 (3) 37 (3) 20 (5) 0 228
48 Шеламанов Артем Сергійович 100 (2)
0:07:57
100 (1)
0:36:35
2 (2) 25 (7) 0 (2) 2 227
49 Єгоров Ілля Антонович 100 (3)
0:13:03
96 (12) 23 (4) 0 (2) 0 (3) 1 219
50 Ашбель Герман Віталійович 95 (5) 80 (1) 33 (2)     0 208
51 Анісімов Олександр Олексійович 100 (6)
2:09:43
100 (1)
1:40:53
0 (11) 0 (2)   2 200
52 Пітюренко Артем Сергійович 100 (1)
0:13:57
  20 (1) 37 (2)   1 157
53-106 Колбасін Максим Олександрович           0 0
53-106 Воробйова Марія Олегівна           0 0
53-106 Зенова Софія Валентинівна           0 0
53-106 Котвинська Аліса Віталіївна           0 0
53-106 Сіденко Денис Романович           0 0
53-106 Коссе Ігор Олексійович           0 0
53-106 Цвігун Ольга Володимирівна           0 0
53-106 Корда Макар Сергійович           0 0
53-106 Виноградов Дмитро Едуардович           0 0
53-106 Кривенький Нікіта Миколайович           0 0
53-106 Павлюшин Максим Юрійович           0 0
53-106 Свірш Влада Русланівна           0 0
53-106 Надольський Денис Миколайович           0 0
53-106 Ковальов Данііл Костянтинович           0 0
53-106 Дінькаєва Катерина Вячеславівна           0 0
53-106 Остапенко Артем Андрійович           0 0
53-106 Дегтяренко Антон Андрійович           0 0
53-106 Данилевський Артем Андрійович           0 0
53-106 Киричок Владислав Андрійович           0 0
53-106 Тарасенко Дмитро Андрійович           0 0
53-106 Петровський Євгеній Олександрович           0 0
53-106 Мальцев Максим Максимович           0 0
53-106 Пімонов Микита Ігорович           0 0
53-106 Тогоєва Поліна Миколаївна           0 0
53-106 Ліненко Костянтин Миколайович           0 0
53-106 Коробкіна Софія Сергіївна           0 0
53-106 Соха Володимир Олександрович           0 0
53-106 Сіда Юлія Анатоліївна           0 0
53-106 Коваленко Артур Володимирович           0 0
53-106 Воропаєв Владислав Олексійович           0 0
53-106 Воронкін Юрій Олексійович           0 0
53-106 Савельєв Ярослав Ігоревич           0 0
53-106 Миронець Богдан Олександрович           0 0
53-106 Попов Руслан Олександрович           0 0
53-106 Зубков Дмитро Ігорович           0 0
53-106 Федорко Дмитро Іванович           0 0
53-106 Пісчанський Богдан Станіславович           0 0
53-106 Гоша Евгенія Сергіївна           0 0
53-106 Шайхулов Іван Леонідович           0 0
53-106 Васильєв Назар Сергійович           0 0
53-106 Плохотник Денис Олександрович           0 0
53-106 Цуканов Олександр Ігорович           0 0
53-106 Перчун Іван Володимирович           0 0
53-106 Левченко Євгеній Станіславович           0 0
53-106 резерв           0 0
53-106 резерв           0 0
53-106 резерв           0 0
53-106 резерв           0 0
53-106 резерв           0 0
53-106 резерв           0 0
53-106 резерв           0 0
53-106 резерв           0 0
53-106 резерв           0 0
53-106 резерв           0 0
  Усього:   103 120 374 220 352 1169  
  Успішних:   48 47 27 23 2 147  
  %:   47% 39% 7% 10% 1% 13%