Турнір "III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019-2020 - I тур [Полтавська область]" - [5:00:00], завершено

Остання успішна здача: 4:50:22, Коржук Антон Олександрович, C.
Остання відправка: 4:59:54, Когут Юрій Сергійович, B.
Місце Учасник Дод. інформація A B C D E Розв’язано Бали
1-3 Мельник Софія Валентинівна 100 (1)
0:01:52
100 (1)
0:06:20
100 (2)
0:14:41
100 (4)
0:42:15
100 (9)
1:40:24
5 500
1-3 Гришечкін Тихон Сергійович 100 (2)
0:03:20
100 (1)
0:10:49
100 (5)
0:43:17
100 (12)
1:46:21
100 (12)
4:35:17
5 500
1-3 Куц Андрій Віталійович 100 (1)
0:02:26
100 (1)
0:08:59
100 (1)
0:24:51
100 (1)
0:40:04
100 (20)
3:30:19
5 500
4 Навер Олег Миколайович 100 (1)
0:03:58
100 (1)
0:16:37
100 (2)
0:29:27
100 (4)
1:02:22
55 (48) 4 455
5 Фомюк Артем Павлович 100 (1)
0:03:36
100 (3)
0:16:39
100 (1)
0:36:59
100 (6)
1:37:23
43 (34) 4 443
6 Нечипорук Владислав Михайлович 100 (1)
0:04:13
100 (1)
0:10:17
100 (6)
0:49:35
100 (43)
4:06:44
5 (9) 4 405
7 Кушніренко Станіслав Олександрович 100 (2)
0:03:09
100 (1)
0:08:55
100 (1)
0:51:38
100 (5)
3:52:16
  4 400
8 Яровий Денис Олексійович 100 (1)
0:09:15
100 (1)
0:21:20
75 (2) 100 (3)
2:59:26
  3 375
9 Назаров Родіон Дмитрович 100 (1)
0:03:52
100 (1)
0:15:39
100 (5)
2:58:53
60 (14) 5 (5) 3 365
10 Тур Максим Віталійович 100 (2)
0:03:44
100 (2)
0:11:31
84 (22) 72 (19) 0 (9) 2 356
11 Кіндякова Діана Валеріївна 100 (1)
0:04:14
100 (1)
0:11:37
100 (4)
4:08:26
32 (14) 5 (3) 3 337
12 Шевченко Нікіта Сергійович 100 (2)
0:05:34
100 (5)
0:32:43
81 (4) 54 (21)   2 335
13 Огородній Богдан Ігорович 100 (1)
0:05:27
100 (1)
0:15:28
100 (5)
0:54:06
32 (16) 0 (1) 3 332
14-15 Дьяченко Данило Ігорович 100 (1)
0:03:07
100 (2)
0:16:33
100 (20)
1:44:35
26 (12)   3 326
14-15 Добровольський Іван Олександрович 100 (1)
0:03:42
100 (1)
0:08:22
100 (6)
2:22:06
26 (23)   3 326
16 Олексієнко Павло Валентинович 100 (1)
0:03:24
100 (1)
0:19:21
100 (12)
2:07:12
12 (14) 5 (1) 3 317
17 Коржук Антон Олександрович 100 (1)
0:05:21
100 (1)
0:21:14
100 (15)
4:50:22
12 (6) 0 (2) 3 312
18 Панахно Іван Іванович 100 (1)
0:02:25
100 (1)
0:09:18
78 (35) 32 (23)   2 310
19 Козловський Олександр Васильович 100 (2)
0:05:47
100 (1)
0:14:48
81 (26) 20 (29) 0 (2) 2 301
20 Лихопуд Олександр Юрійович 100 (1)
0:04:23
100 (9)
1:22:50
72 (14) 26 (8)   2 298
21-22 Вишняк Іван Сергійович 100 (1)
0:04:28
100 (1)
0:21:09
72 (4) 20 (2)   2 292
21-22 Желудченко Михайло Русланович 100 (2)
0:04:27
100 (2)
0:23:58
72 (7) 20 (20) 0 (3) 2 292
23 Носкін Арсеній В'ячеславович 100 (1)
0:04:40
100 (2)
0:18:12
69 (21) 20 (7)   2 289
24 Березан Олександр Олексійович 100 (4)
0:07:38
100 (3)
0:27:40
72 (18) 14 (13)   2 286
25 Ничипорук Павло Петрович 100 (1)
0:02:31
100 (3)
0:56:28
72 (29) 12 (9)   2 284
26 Цілінченко Андрій Олексійович 100 (1)
0:07:12
100 (1)
0:23:57
51 (2) 32 (11)   2 283
27 Гречко Павло Петрович 100 (1)
0:09:39
100 (1)
0:31:28
69 (4) 12 (5)   2 281
28 Зюнд Богдан Володимирович 100 (1)
0:03:36
100 (2)
0:26:47
72 (28) 6 (2)   2 278
29-31 Шпикуляк Віктор Андрійович 100 (2)
0:05:16
100 (1)
0:18:49
69 (7) 6 (3)   2 275
29-31 Щербина Назар Ігорович 100 (1)
0:04:41
100 (1)
0:20:22
69 (17) 6 (9)   2 275
29-31 Федоровський Олександр Сергійович 100 (4)
0:03:38
100 (1)
0:16:32
69 (4) 6 (5)   2 275
32-36 Левцун Тимур Володимирович 100 (5)
0:13:38
100 (2)
0:30:29
63 (6) 6 (11)   2 269
32-36 Кукін Богдан Сергійович 100 (6)
0:27:00
100 (1)
0:40:59
69 (29) 0 (1)   2 269
32-36 Васильєв Кирило Віталійович 100 (1)
0:09:39
100 (2)
0:46:02
63 (15) 6 (12) 0 (1) 2 269
32-36 Петрова Олена Олексіївна 100 (2)
0:24:24
100 (2)
1:07:06
63 (10) 6 (8)   2 269
32-36 Бедрик Олександр Сергійович 100 (1)
0:07:06
100 (1)
0:24:09
63 (6) 6 (6)   2 269
37-38 Іценко Дамір Валерійович 100 (1)
0:04:43
100 (8)
0:58:13
66 (8) 0 (3)   2 266
37-38 Дорота Владислав Сергійович 100 (1)
0:07:58
100 (3)
0:34:37
66 (6) 0 (4)   2 266
39-44 Матяш Володимир Геннадійович 100 (1)
0:06:58
100 (3)
0:26:44
51 (4) 12 (4)   2 263
39-44 Рибачук Максим Олександрович 100 (1)
0:14:16
100 (5)
0:54:04
63 (5) 0 (5)   2 263
39-44 Вінівітін Артем Дмитрович 100 (3)
0:06:02
100 (5)
1:08:48
63 (16) 0 (6)   2 263
39-44 Лень Поліна Вадимівна 100 (1)
0:05:15
100 (6)
1:39:30
63 (4)     2 263
39-44 Міскун Єгор Михайлович 100 (1)
0:05:52
100 (1)
0:43:22
63 (2)     2 263
39-44 Бугрій Олександр Сергійович 100 (1)
0:13:08
100 (1)
0:34:33
63 (2) 0 (2)   2 263
45-47 Самойленко Давид Костянтинович 100 (1)
0:06:58
100 (2)
2:05:39
57 (6)     2 257
45-47 Дядюра Максим Вадимович 100 (3)
0:11:32
100 (1)
0:24:24
57 (8) 0 (5)   2 257
45-47 Квітка Антон Вікторович 100 (2)
0:05:35
100 (3)
0:34:04
57 (3)     2 257
48-50 Дейнега Максим Костянтинович 100 (1)
0:03:37
100 (1)
0:17:10
51 (3)     2 251
48-50 Новіков Данило Сергійович 100 (1)
0:10:25
100 (1)
0:38:57
51 (14)     2 251
48-50 Салов Юрій Євгенійович 100 (1)
0:05:58
100 (4)
0:31:56
51 (10) 0 (17)   2 251
51 Сірікова Ольга Володимирівна 100 (4)
0:06:12
100 (1)
0:19:35
18 (12) 12 (2) 0 (1) 2 230
52-53 Роменський В'ячеслав Олегович 100 (4)
0:09:54
100 (3)
0:44:14
9 (2) 12 (8)   2 221
52-53 Коль Єлизавета Вікторівна 100 (1)
0:04:32
100 (2)
0:28:17
9 (11) 12 (4)   2 221
54 Молька Антон Васильович 100 (1)
0:11:35
100 (3)
1:18:35
6 (5) 6 (4)   2 212
55 Омелян Дмитро Володимирович 100 (1)
0:05:09
100 (11)
2:52:59
3 (2) 6 (3) 0 (1) 2 209
56-61 Рєзник Іван Андрійович 100 (5)
0:22:04
100 (5)
1:14:58
6 (16)     2 206
56-61 Насонов Павло Олександрович 100 (2)
0:10:45
100 (11)
2:27:44
6 (14)     2 206
56-61 Лактіонов Юрій Юрійович 100 (1)
0:17:28
100 (2)
0:55:22
6 (9) 0 (3)   2 206
56-61 Богдан Максим Станіславович 100 (2)
0:08:14
100 (1)
0:51:53
6 (41) 0 (6) 0 (2) 2 206
56-61 Дебелий Андрій Олександрович 100 (3)
0:12:03
100 (5)
0:42:46
6 (51) 0 (1)   2 206
56-61 Пестун Андрій Миколайович 100 (3)
0:13:14
100 (1)
0:46:08
6 (4)     2 206
62-68 Деркач Андрій Юрійович 100 (2)
0:21:53
100 (7)
1:34:33
3 (6) 0 (2)   2 203
62-68 Громов Іван Сергійович 100 (3)
0:14:17
100 (3)
0:45:25
3 (8) 0 (4) 0 (1) 2 203
62-68 Німченко Максим Вікторович 100 (3)
0:26:17
100 (1)
1:40:56
3 (1) 0 (2)   2 203
62-68 Ласковець Андрій Андрійович 100 (2)
0:10:41
100 (5)
1:02:00
3 (3) 0 (24)   2 203
62-68 Мацак Станіслав Олегович 100 (3)
0:13:07
88 (9) 15 (4)     1 203
62-68 Дернов Марк Русланович 100 (3)
0:06:33
100 (4)
1:53:12
3 (8) 0 (2)   2 203
62-68 Сухомлин Денис Володимирович 100 (1)
0:04:37
100 (4)
1:12:30
3 (8)     2 203
69-75 Крамар Станіслав Андрійович 100 (1)
0:07:58
100 (11)
2:01:43
0 (1)     2 200
69-75 Шестеров Святослав Сергійович 100 (3)
0:06:46
100 (1)
0:24:46
    0 (7) 2 200
69-75 Бітченко Георгій Федорович 100 (1)
0:09:27
100 (7)
1:30:32
      2 200
69-75 Гребінченко Максим Володимирович 100 (1)
0:17:42
100 (1)
1:37:46
0 (1)     2 200
69-75 Добжанський Ігор Станіславович 100 (7)
0:19:46
100 (7)
1:24:49
0 (8)     2 200
69-75 Земський Нікіта Віталійович 100 (2)
0:30:14
100 (6)
2:04:39
      2 200
69-75 Левченко Олександр Олександрович 100 (1)
0:24:40
100 (1)
1:44:05
0 (2)     2 200
76 Ткаченко Тімур Вадимович 100 (2)
3:05:26
63 (7)   0 (1)   1 163
77 Маркелов Нікіта Олександрович 60 (2) 98 (2)   0 (1)   0 158
78 Товстий Аркадій Олександрович 100 (2)
0:12:44
38 (20) 0 (2) 0 (1)   1 138
79 Ольховська Анна Ігорівна 100 (3)
0:13:45
31 (9) 6 (3)     1 137
80-82 Бурбель Богдан Миколайович 100 (1)
0:06:41
31 (4) 3 (1)     1 134
80-82 Зигар Захар Володимирович 100 (1)
0:07:09
31 (21) 3 (1)     1 134
80-82 Малкова Діана Юріївна 100 (1)
0:07:54
31 (19) 3 (4)     1 134
83 Стогній Сергій Володимирович 100 (1)
0:13:42
27 (8) 6 (1)     1 133
84 Зрібняк Ілля Сергійович 100 (6)
1:57:41
31 (7)       1 131
85-87 Каспрова Віра Олександрівна 100 (2)
0:17:34
29 (14)       1 129
85-87 Северин Олександр Владиславович 90 (4) 39 (9)       0 129
85-87 Сапон Максим Віталійович 100 (14)
3:58:45
29 (9) 0 (1)     1 129
88-89 Деркач Ярослав Юрійович 100 (2)
0:31:58
27 (4) 0 (1) 0 (2)   1 127
88-89 Андрєєва Юліана Юріївна 100 (1)
0:07:53
27 (4) 0 (1) 0 (4)   1 127
90 Коваленко Любава Ігорівна 100 (1)
0:08:29
25 (4)       1 125
91 Коваль Микола Дмитрович 100 (2)
0:18:28
24 (20)       1 124
92 Чередник Павло Сергійович 100 (4)
0:17:58
23 (9)       1 123
93 Пишненко Максим Олександрович 100 (1)
0:09:51
21 (15)       1 121
94 Мельник Поліна Володимирівна 100 (7)
1:31:41
14 (3)       1 114
95 Волочай Роман Вікторович 100 (8)
2:25:07
8 (11) 0 (1)     1 108
96 Дробітько Катерина Євгеніївна 100 (1)
0:10:58
6 (8) 0 (2)     1 106
97-98 Гуртовенко Андрій Юрійович 100 (1)
0:19:12
2 (5)       1 102
97-98 Когут Юрій Сергійович 100 (10)
4:08:26
2 (3)       1 102
99 Лисенко Данило Олексійович 70 (2) 31 (2)       0 101
100-103 Відюк Анастасія Сергіївна 100 (1)
0:15:43
0 (2)       1 100
100-103 Базавлук Віталій Вікторович 100 (7)
0:52:30
0 (12)       1 100
100-103 Мороховець Ярослав Павлович 100 (3)
0:15:50
0 (6)       1 100
100-103 Єфимов Силантій Олегович 100 (2)
0:14:09
0 (1)       1 100
104 Журавель Станіслав Олександрович 80 (2) 0 (1) 0 (1)     0 80
105 Торяник Данило Артемович 70 (4)         0 70
106 Зозуля Владислав Сергійович 55 (37)         0 55
107-108 Дробязко Олександр Олександрович 25 (8)         0 25
107-108 Збираник Діана Андріївна 25 (6) 0 (1)       0 25
109-117 Мажаренко Артем Русланович           0 0
109-117 Михайловська Ірина Олександрівна           0 0
109-117 Адамов Максим Сергійович 0 (1)         0 0
109-117 Барило Вікторія Олексіївна           0 0
109-117 Гребіник Дмитро В’ячеславович           0 0
109-117 Комаревцева Вікторія Валеріївна           0 0
109-117 Шапран Максим Сергійович 0 (17)         0 0
109-117 Криволап Ігор Сергійович           0 0
109-117 Любіченко Олег Ярославович           0 0
  Усього:   305 458 722 521 171 2177  
  Успішних:   100 74 14 8 3 199  
  %:   33% 16% 2% 2% 2% 9%