Турнір "III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019-2020 - I тур [Тернопільська область]" - [4:20:47], завершено

Остання успішна здача: 4:01:06, Брегін Остап-Павло Ярославович, A.
Остання відправка: 4:01:06, Брегін Остап-Павло Ярославович, A.
Місце Учасник Дод. інформація A B C D E Розв’язано Бали
1 Тимчишин Назарій Михайлович 100 (3)
0:54:35
100 (1)
0:41:12
57 (14) 6 (5)   2 263
2 Лось Максим Романович 100 (2)
0:19:11
100 (2)
0:48:28
60 (5) 0 (1)   2 260
3 Шкаферак Михайло Володимирович 100 (3)
0:06:32
100 (1)
0:32:20
54 (7) 0 (10)   2 254
4 Ванжула Іван Романович 100 (1)
0:10:22
100 (13)
3:42:47
51 (9) 0 (2)   2 251
5-6 Глазков Руслан Олегович 100 (2)
0:11:22
100 (1)
0:39:32
42 (14)     2 242
5-6 Рутило Богдан Миколайович 100 (2)
0:13:59
100 (2)
2:17:40
42 (1)     2 242
7 Тарасюк Назарій Олександрович 100 (1)
0:08:00
100 (1)
0:25:19
21 (2)     2 221
8 Лань Олександр Павлович 100 (4)
0:24:41
69 (7) 42 (3) 6 (5)   1 217
9-10 Петрик Юлія Олександрівна 100 (3)
0:11:59
100 (1)
1:22:16
3 (5)     2 203
9-10 Ковальська Каріна Михайлівна 100 (1)
0:14:11
100 (7)
1:13:53
3 (2) 0 (3)   2 203
11-13 Цимбалюк Артем Миколайович 100 (4)
0:23:01
100 (4)
1:00:32
0 (7)     2 200
11-13 Сокальський Богдан Тарасович 100 (2)
0:19:41
100 (2)
1:04:17
  0 (1)   2 200
11-13 Коверський Володимир Олегович 100 (2)
0:58:46
100 (1)
1:03:25
0 (2)     2 200
14 Микитишин Артем Павлович 100 (8)
1:42:09
38 (4) 51 (3) 6 (3)   1 195
15 Товпишко Данило Ростиславович 70 (9) 100 (3)
1:53:29
21 (3)     1 191
16 Гуран Роман Максимович 70 (6) 100 (2)
0:41:23
  0 (1)   1 170
17 Проць Петро Олегович 70 (8) 94 (1) 0 (6) 0 (4) 0 (2) 0 164
18 Кравчук Іван Васильович 100 (2)
0:16:23
50 (15)       1 150
19 Гуменюк Тарас Ігорович 100 (1)
0:17:18
36 (9)       1 136
20-21 Романюк Ігор Леонідович 100 (1)
0:09:14
31 (14) 3 (13) 0 (4)   1 134
20-21 Бичковський Ігор Ярославович 100 (5)
0:20:50
34 (15)   0 (2)   1 134
22-23 Палівода Максим Іванович 100 (5)
0:32:40
31 (3)       1 131
22-23 Миханцьо Олександр Іванович 100 (40)
3:43:02
31 (19)       1 131
24 Гнатів Тетяна Андріївна 100 (8)
1:03:29
14 (3) 6 (12) 0 (10)   1 120
25 Новосядлий Тарас Олегович 100 (12)
1:35:42
19 (14)       1 119
26 Пірус Василь Романович 100 (2)
0:14:56
14 (6) 3 (2) 0 (3)   1 117
27 Слівінський Юрій Володимирович 100 (3)
0:41:58
14 (8)       1 114
28 Карасій Дмитро Сергійович 100 (4)
0:30:41
10 (5) 0 (2)     1 110
29-30 Касьянчук Володимир Віталійович 100 (8)
2:13:43
7 (5)       1 107
29-30 Рудий Ігор Ярославович 100 (2)
0:31:19
7 (9)   0 (3)   1 107
31 Підлипняк Максим Вадимович 100 (9)
3:04:30
3 (11)       1 103
32-35 Глапіньскі Роберт Зігмунтович 100 (3)
2:02:56
0 (4)       1 100
32-35 Степанюк Максим Дмитрович 100 (6)
1:47:48
0 (1)       1 100
32-35 Казмірук Дмитро Сергійович 100 (6)
1:35:26
0 (1)       1 100
32-35 Брегін Остап-Павло Ярославович 100 (8)
4:01:06
0 (7)       1 100
36 Чабан Олександра Володимирівна 75 (7) 10 (9) 0 (2)     0 85
37 Кміта Роман Віталійович 60 (2) 19 (8) 0 (2) 0 (1)   0 79
38 Кормило Віталій Васильович 70 (3) 7 (2) 0 (1)     0 77
39 Марков Діоген Олександрович 50 (10) 8 (13)       0 58
40 Карпець Денис Юрійович 40 (4) 0 (2)       0 40
41 Оверко Юлія Андріївна 0 (3) 31 (1)   0 (1)   0 31
42 Кагадій Максим Михайлович 25 (3) 0 (12) 0 (1)     0 25
43-68 Чорній Владислав Володимирович           0 0
43-68 Іліх Максим Петрович           0 0
43-68 Загдай Олег Вікторович 0 (1) 0 (1)   0 (1)   0 0
43-68 Птиць Денис Романович           0 0
43-68 Фоміна Катерина Олегівна 0 (2)         0 0
43-68 Прокопів Тетяна Василівна           0 0
43-68 Гасій Оксана Михайлівна 0 (2)         0 0
43-68 Вархал Андрій Олегович 0 (8) 0 (4) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 0
43-68 Муравель Андрій Володимирович           0 0
43-68 Манчишин Максим Васильович           0 0
43-68 Герилевич Микола Іванович           0 0
43-68 Романко Інна Олександрівна 0 (5) 0 (7)       0 0
43-68 Постумент Аліна Олександрівна 0 (8) 0 (3)       0 0
43-68 Смерека В'ячеслав Анатолійович           0 0
43-68 Мельник Сергій Михайлович           0 0
43-68 Галицький Святослав Ігорович 0 (2)         0 0
43-68 Шклярук Назар Анатолійович 0 (3)         0 0
43-68 Мармус Максим Романович 0 (1) 0 (1) 0 (1)     0 0
43-68 Романюк Юлія Михайлівна 0 (2) 0 (1)       0 0
43-68 Канюка Андрій Борисович 0 (2) 0 (1) 0 (1)     0 0
43-68 Мархивка Вікторія Віталіївна           0 0
43-68 Семчук Віталій Володимирович 0 (2) 0 (1) 0 (1) 0 (1)   0 0
43-68 Жолондек Михайло Володимирович 0 (1)         0 0
43-68 Баліцький Андрій Ігорович 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 0
43-68 Боднар Віталій Романович 0 (1)         0 0
43-68 Дворницький Данило Володимирович 0 (4) 0 (3) 0 (2) 0 (1) 0 (1) 0 0
  Усього:   263 272 125 64 5 729  
  Успішних:   32 14 0 0 0 46  
  %:   12% 5% 0% 0% 0% 6%