Турнір "III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019-2020 - I тур [Івано-Франківська область]" - [5:00:00], завершено

Остання успішна здача: 4:58:44, Филипюк Андрій Михайлович, D.
Остання відправка: 4:59:38, Федорич Андрій Тарасович, D.
Місце Учасник Дод. інформація A B C D E Розв’язано Бали
1 Филипюк Андрій Михайлович 100 (1)
0:17:17
100 (1)
0:25:49
100 (10)
1:19:35
100 (37)
4:58:44
  4 400
2 Чудик Михайло Михайлович 100 (1)
0:26:12
100 (1)
0:52:51
84 (12) 12 (1)   2 296
3-4 Бондар Анна Григорівна 100 (1)
0:19:06
100 (1)
0:47:51
63 (4) 18 (4)   2 281
3-4 Василишин Михайло Михайлович 100 (1)
0:24:32
100 (1)
0:53:33
69 (8) 12 (4)   2 281
5-6 Стасюк Юрій Володимирович 100 (8)
1:00:49
100 (5)
1:46:04
63 (6) 6 (14)   2 269
5-6 Фояк Віталій Мирославович 100 (1)
0:23:56
100 (3)
2:36:01
63 (9) 6 (12)   2 269
7-8 Золотарьов Іван Андрійович 100 (2)
0:20:18
100 (1)
0:35:40
54 (2) 14 (3)   2 268
7-8 Сав'юк Іван-Павло Любомирович 100 (5)
0:58:31
96 (6) 60 (9) 12 (7)   1 268
9-11 Залуцький Роман Михайлович 100 (3)
0:15:17
100 (2)
0:54:03
66 (15) 0 (3)   2 266
9-11 Карпінський Максим Ігорович 100 (2)
0:26:43
100 (16)
4:44:13
66 (11)     2 266
9-11 Татарчук Валентин Андрійович 100 (1)
0:33:30
100 (2)
2:43:48
66 (14) 0 (1)   2 266
12-14 Ільницький Ростислав Степанович 100 (3)
0:24:44
100 (1)
0:45:21
63 (17)     2 263
12-14 Тисячний Владислав Васильович 100 (1)
2:56:32
100 (3)
2:54:19
63 (4) 0 (1)   2 263
12-14 Басараб Олег Андрійович 100 (1)
0:23:33
100 (1)
0:51:20
63 (2)     2 263
15 Малярчук Олег Володимирович 100 (8)
0:40:17
100 (8)
2:01:50
54 (10) 6 (5) 0 (1) 2 260
16-18 Друк Олексій Юрійович 100 (1)
0:09:55
100 (1)
0:26:11
57 (6)     2 257
16-18 Клим'юк Лідія Юріївна 100 (2)
0:29:22
100 (8)
4:47:01
57 (2)     2 257
16-18 Різун Володимир Володимирович 100 (2)
0:23:56
100 (2)
1:15:02
57 (8)     2 257
19 Мацишин Сергій Ігорович 100 (3)
0:44:36
97 (2) 57 (5) 0 (5)   1 254
20-21 Осадців Олексій Андрійович 100 (2)
0:50:41
100 (1)
1:24:03
45 (5) 6 (9) 0 (1) 2 251
20-21 Зікратий Денис Сергійович 100 (2)
0:29:10
100 (1)
0:53:19
51 (4) 0 (5)   2 251
22 Дарійчук Олександр Ярославович 100 (6)
0:38:36
100 (4)
1:50:59
48 (5) 0 (5)   2 248
23 Врюкало Володимир Вікторович 100 (5)
2:48:22
100 (2)
1:14:44
42 (5)     2 242
24 Малишевський Арсен Степанович 100 (2)
0:15:26
100 (3)
1:13:53
39 (3) 0 (1)   2 239
25 Ясиницький Ярослав Олександрович 100 (1)
0:32:28
51 (17) 63 (6) 0 (2)   1 214
26 Назар Степан Іванович 100 (3)
0:28:21
100 (1)
1:13:31
9 (7)     2 209
27-28 Коваль Андрій Іванович 100 (1)
0:20:14
100 (1)
0:38:25
0 (2) 6 (1)   2 206
27-28 Мельник Дмитро Васильович 100 (9)
3:09:51
100 (1)
1:58:25
6 (9) 0 (1)   2 206
29-32 Федорич Андрій Тарасович 100 (5)
0:31:52
100 (18)
3:24:43
3 (4) 0 (7)   2 203
29-32 Грималюк Андрій Валерійович 100 (11)
1:38:36
100 (9)
3:24:55
3 (4)     2 203
29-32 Пацкун Артур Степанович 100 (2)
0:24:32
100 (4)
2:03:20
3 (5) 0 (6)   2 203
29-32 Завадецький Василь Дмитрович 100 (2)
0:56:09
100 (4)
2:44:57
3 (17) 0 (6)   2 203
33-36 Сідор Олег Олександрович 100 (3)
0:29:53
100 (2)
2:12:12
0 (2)     2 200
33-36 Савчій Артур Зорянович 100 (4)
0:24:58
100 (1)
1:05:49
0 (3) 0 (3)   2 200
33-36 Середюк Наза Іванович 100 (7)
0:51:11
100 (6)
2:30:47
      2 200
33-36 Депутат Денис Богданович 100 (3)
0:37:50
100 (10)
4:10:47
0 (1)     2 200
37 Гровінський Даніель Васильович 100 (11)
3:28:54
38 (17) 51 (6) 6 (4)   1 195
38 Бирчак Денис Віталійович 100 (1)
0:29:40
91 (3) 3 (2)     1 194
39 Кіщук Ярослав Ярославович 100 (3)
2:10:44
86 (15) 0 (2)     1 186
40 Цап Богдан Михайлович 100 (2)
2:05:01
79 (22) 6 (12)     1 185
41 Тороус Юлія Сергіївна 100 (2)
2:05:20
14 (3) 69 (5) 0 (7)   1 183
42 Москалик Олександр Васильович 80 (8) 56 (25) 42 (7)     0 178
43 Павлюк Назар Іванович 100 (1)
0:20:17
39 (6) 33 (3)     1 172
44 Владика Богдан Володимирович 100 (3)
0:52:44
50 (4) 9 (1)     1 159
45-46 Підгерський Іван Олександрович 100 (2)
0:32:37
34 (11) 0 (1)     1 134
45-46 Максимчук Іван Васильович 100 (2)
2:23:41
31 (7) 3 (3)     1 134
47 Ільницький Михайло Йосифович 100 (7)
2:36:59
30 (3) 3 (6)     1 133
48 Кузів Назар Вікторович 100 (7)
3:08:34
31 (1)       1 131
49 Храбатин Юрій Романович 100 (2)
0:27:32
28 (4)       1 128
50 Фокащук Денис Романович 100 (6)
2:47:55
24 (7)   0 (1)   1 124
51-52 Ясінський Любомир Васильович 100 (9)
4:02:30
18 (2)       1 118
51-52 Романович Петро Ігорович 80 (5) 38 (6)       0 118
53-54 Цуцман Микола Васильович 100 (2)
0:29:07
14 (16) 3 (5)     1 117
53-54 Григорський Мартін Андрійович 100 (1)
0:25:57
17 (16) 0 (2) 0 (2)   1 117
55-57 Кіндрачук Мар'ян Ігорович 100 (14)
3:53:50
11 (6) 3 (4) 0 (2)   1 114
55-57 Голод Юрій Олександрович 100 (1)
0:39:10
14 (9)       1 114
55-57 Мельник Денис Борисович 100 (1)
0:29:53
5 (13) 9 (9) 0 (1)   1 114
58 Петрушка Олег Ярославович 100 (6)
1:57:51
12 (5)       1 112
59 Волошин Павло Юрійович 100 (5)
2:08:22
11 (2)       1 111
60 Соломійчук Олександр Ігорович 100 (3)
0:56:33
7 (6) 3 (2)     1 110
61 Микитин Владислав Олександрович 100 (4)
3:03:33
5 (23) 3 (5) 0 (7)   1 108
62-63 Тороус Софія Сергіївна 100 (1)
0:37:40
        1 100
62-63 Процідло Богдан Юрійович 100 (4)
0:53:55
        1 100
64 Венц Юрій Володимирович 80 (17) 8 (6)       0 88
65 Коцюбинський Владислав Володимирович 50 (11) 16 (3)       0 66
66 Вовк Михайло Вікторович 25 (4) 0 (4)   0 (2)   0 25
67-72 Воронич Нестор Володимирович           0 0
67-72 Панько Богдан Ігорович           0 0
67-72 Парилович Денис Андрійович 0 (8) 0 (10)       0 0
67-72 Коневич Максим Миколайович 0 (6) 0 (1)       0 0
67-72 Юрійчук Василь Володимирович           0 0
67-72 Новоселецький Богдан Богданович           0 0
  Усього:   274 406 311 169 2 1162  
  Успішних:   61 33 1 1 0 96  
  %:   22% 8% 0% 1% 0% 8%