Турнір "III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019-2020 - I тур [Дніпропетровська область]" - [5:00:00], завершено

Остання успішна здача: 4:43:56, Караваєв Іван Олександрович, C.
Остання відправка: 4:59:36, Караваєв Іван Олександрович, E.
Місце Учасник Дод. інформація A B C D E Розв’язано Бали
1 Перекопський Михайло Андрійович 100 (1)
0:06:18
100 (1)
0:11:28
100 (1)
0:39:36
100 (7)
1:22:50
100 (12)
4:30:25
5 500
2 Денисов Костянтин Ігорович 100 (1)
0:04:24
100 (1)
0:12:16
100 (1)
0:42:55
100 (15)
2:51:22
25 (6) 4 425
3 Дяченко Ярослав Олегович 100 (1)
0:03:21
100 (2)
0:28:22
100 (1)
1:58:47
60 (4) 5 (1) 3 365
4 Караваєв Іван Олександрович 100 (1)
0:07:50
100 (1)
1:23:35
100 (6)
4:43:56
54 (21) 0 (8) 3 354
5 Карпусь Артур Дмитрович 100 (1)
0:04:11
100 (1)
0:17:31
78 (14) 66 (7)   2 344
6 Єрмаков Сергій Андрійович 100 (1)
0:04:29
100 (3)
0:19:53
81 (25) 60 (12)   2 341
7 Гечу Іван Васильович 100 (2)
0:09:19
100 (2)
0:34:09
78 (5) 60 (4)   2 338
8 Уланов Віктор Сергійович 100 (1)
0:06:39
100 (1)
0:31:33
84 (7) 32 (9)   2 316
9 Астаф’єв Денис Валентинович 100 (1)
0:05:10
100 (1)
0:36:25
69 (3) 32 (10) 0 (2) 2 301
10-11 Наєзжий Іван Васильович 100 (2)
0:06:59
100 (1)
0:18:12
72 (4) 25 (15)   2 297
10-11 Шевчик Ілля Миколайович 100 (2)
0:06:23
100 (3)
0:26:41
72 (4) 25 (26)   2 297
12-13 Семиволос Євгеній Артемович 100 (1)
0:05:43
100 (1)
0:22:32
78 (22) 12 (2)   2 290
12-13 Писаревський Захар Михайлович 100 (1)
0:09:25
100 (4)
3:22:59
78 (5) 12 (5) 0 (1) 2 290
14 Міщук Роман Андрійович 100 (1)
0:09:48
100 (1)
0:22:37
66 (6) 20 (11)   2 286
15-16 Словак Костянтин Романович 100 (2)
0:05:02
100 (5)
0:22:35
78 (5) 6 (6)   2 284
15-16 Халік Сергій Олександрович 100 (1)
0:03:39
100 (2)
0:11:27
72 (25) 12 (4)   2 284
17 Арчаков Всеволод Костянтинович 100 (2)
0:06:31
100 (2)
0:32:36
72 (7) 6 (4)   2 278
18-22 Гладченко Владислав Сергійович 100 (1)
0:10:59
100 (7)
0:46:46
63 (46) 12 (6)   2 275
18-22 Марущак Артем Сергійович 100 (1)
0:07:22
100 (1)
0:32:00
69 (5) 6 (5)   2 275
18-22 Заєць Микола Миколайович 100 (1)
0:09:29
100 (2)
0:36:53
63 (6) 12 (4)   2 275
18-22 Волік Федір Михайлович 100 (4)
0:48:48
100 (1)
0:49:17
69 (7) 6 (5)   2 275
18-22 Федорець Вадим Олексійович 100 (1)
0:12:05
100 (1)
0:30:12
63 (5) 12 (4)   2 275
23 Столітній Андрій Сергійович 100 (1)
0:06:00
100 (12)
2:37:54
66 (7) 6 (4)   2 272
24-25 Філатов Єгор Петрович 100 (4)
3:33:44
100 (2)
3:34:18
63 (2) 6 (4)   2 269
24-25 Онасенко Олексій Володимирович 100 (2)
0:09:44
100 (2)
0:41:28
63 (15) 6 (16)   2 269
26-27 Кудлай Данило Максимович 100 (3)
0:13:06
100 (1)
1:24:17
60 (8) 6 (8)   2 266
26-27 Столбченко Артем Сергійович 100 (2)
0:11:33
100 (1)
0:29:14
66 (15)     2 266
28 Вергелюк Олександр Андрійович 100 (1)
0:13:21
100 (1)
0:48:07
57 (9) 6 (6)   2 263
29 Ніколаєв Олексій Дмитрович 100 (2)
0:21:29
100 (1)
1:05:12
60 (10) 0 (2)   2 260
30-31 Сербін Михайло Ігорович 100 (1)
0:13:56
100 (9)
2:56:49
57 (5) 0 (2)   2 257
30-31 Хопрова Галина Михайлівна 100 (3)
0:07:58
100 (5)
2:30:38
57 (15) 0 (12)   2 257
32 Ліщенко Анастасія Олександрівна 100 (1)
0:08:01
100 (1)
0:26:06
54 (7) 0 (3) 0 (2) 2 254
33-34 Кожарін Тарас Юрійович 100 (3)
0:10:02
100 (3)
0:38:51
51 (12) 0 (6)   2 251
33-34 Колосов Кирило Євгенович 100 (1)
0:16:07
100 (1)
0:47:09
51 (1) 0 (2)   2 251
35 Сидора В'ячеслав Віталійович 100 (3)
2:29:41
78 (5) 63 (1)     1 241
36 Захаренко Нікіта Віталійович 100 (1)
0:09:17
88 (34) 51 (9) 0 (3) 0 (1) 1 239
37 Абрамчук Богдан Олександрович 100 (3)
0:20:58
67 (9) 42 (7)     1 209
38-40 Тунік Дмитро Дмитрович 100 (1)
0:09:21
100 (6)
1:55:55
6 (12) 0 (7)   2 206
38-40 Хорсун Дмитро Владиславович 100 (3)
0:06:47
100 (1)
0:18:48
6 (10) 0 (1)   2 206
38-40 Брижатий Єгор Валерійович 100 (2)
0:16:04
100 (5)
1:26:54
6 (11)     2 206
41-43 Шеламанов Артем Сергійович 100 (7)
1:17:24
100 (10)
1:47:51
3 (1)     2 203
41-43 Сетькін Нікіта Віталійович 100 (4)
0:25:09
100 (2)
1:19:30
3 (2)     2 203
41-43 Савченко Максим Андрійович 100 (6)
1:02:37
100 (9)
2:02:03
3 (10) 0 (12)   2 203
44 Болотов Всеволод Володимирович 95 (5) 100 (1)
0:44:04
6 (1)     1 201
45-53 Єгоров Ілля Антонович 100 (3)
0:26:44
100 (16)
4:19:30
0 (3)   0 (1) 2 200
45-53 Мікаелян Михайло Емільович 100 (4)
0:16:01
100 (2)
1:04:21
0 (2)     2 200
45-53 Сухоруких Роман Олександрович 100 (1)
0:09:11
100 (10)
2:31:25
0 (4)     2 200
45-53 Чернов Костянтин Русланович 100 (1)
0:12:47
100 (3)
1:04:02
      2 200
45-53 Кривенький Нікіта Миколайович 100 (8)
2:49:24
100 (3)
2:39:10
0 (1)     2 200
45-53 Надольський Денис Миколайович 100 (2)
0:27:55
100 (6)
2:02:51
0 (5) 0 (2) 0 (3) 2 200
45-53 Дінькаєва Катерина Вячеславівна 100 (7)
0:32:22
100 (2)
4:05:20
0 (4)     2 200
45-53 Анісімов Олександр Олексійович 100 (5)
0:15:54
100 (14)
2:28:26
      2 200
45-53 Ашбель Герман Віталійович 100 (4)
0:14:24
100 (1)
0:48:54
      2 200
54 Яіцький Тарас Максимович 100 (1)
0:09:07
89 (16) 3 (2) 6 (6)   1 198
55 Тогоєва Поліна Миколаївна 100 (4)
0:07:03
86 (29) 6 (27)     1 192
56 Коссе Ігор Олексійович 80 (8) 100 (3)
1:30:21
      1 180
57 Пітюренко Артем Сергійович 100 (2)
0:02:20
23 (2) 54 (1) 0 (2)   1 177
58 Воронкін Юрій Олексійович 100 (2)
0:14:10
69 (16) 3 (6)     1 172
59 Колбасін Максим Олександрович 100 (6)
2:39:40
61 (14) 3 (3) 0 (3)   1 164
60 Виноградов Дмитро Едуардович 100 (3)
1:43:53
24 (6) 24 (2)     1 148
61 Тарасенко Дмитро Андрійович 100 (4)
0:18:09
38 (5)       1 138
62-63 Павлюшин Максим Юрійович 100 (2)
0:29:12
31 (9)       1 131
62-63 Сіда Юлія Анатоліївна 100 (8)
1:36:45
31 (6)       1 131
64 Дегтяренко Антон Андрійович 100 (3)
0:38:19
27 (3)       1 127
65 Корда Макар Сергійович 100 (1)
0:12:06
13 (2) 0 (1) 0 (7)   1 113
66 Данилевський Артем Андрійович 80 (2) 31 (6)       0 111
67 Плохотник Денис Олександрович 100 (3)
0:13:27
9 (13) 0 (2) 0 (1) 0 (1) 1 109
68-69 Сіденко Денис Романович 100 (1)
0:29:56
        1 100
68-69 Ліненко Костянтин Миколайович 100 (2)
0:12:06
0 (5)       1 100
70 Свірш Влада Русланівна 80 (2) 14 (2)       0 94
71 Соха Володимир Олександрович 70 (6) 18 (8)       0 88
72-73 Ковальов Данііл Костянтинович 70 (6) 14 (11)       0 84
72-73 Остапенко Артем Андрійович 70 (5) 14 (6) 0 (7) 0 (2) 0 (3) 0 84
74 Коробкіна Софія Сергіївна 70 (6) 4 (13) 0 (1)     0 74
75 Петровський Євгеній Олександрович 70 (2) 0 (2)       0 70
76-106 Воробйова Марія Олегівна           0 0
76-106 Зенова Софія Валентинівна 0 (19) 0 (2) 0 (1)     0 0
76-106 Котвинська Аліса Віталіївна 0 (11) 0 (4) 0 (1) 0 (2) 0 (1) 0 0
76-106 Цвігун Ольга Володимирівна           0 0
76-106 Киричок Владислав Андрійович           0 0
76-106 Мальцев Максим Максимович 0 (5) 0 (1) 0 (1)     0 0
76-106 Пімонов Микита Ігорович 0 (7) 0 (1)       0 0
76-106 Коваленко Артур Володимирович 0 (1)         0 0
76-106 Воропаєв Владислав Олексійович           0 0
76-106 Савельєв Ярослав Ігоревич 0 (6) 0 (5) 0 (4) 0 (6) 0 (4) 0 0
76-106 Миронець Богдан Олександрович           0 0
76-106 Попов Руслан Олександрович           0 0
76-106 Зубков Дмитро Ігорович 0 (5) 0 (1)       0 0
76-106 Федорко Дмитро Іванович           0 0
76-106 Пісчанський Богдан Станіславович           0 0
76-106 Гоша Евгенія Сергіївна 0 (2) 0 (2) 0 (1) 0 (2) 0 (1) 0 0
76-106 Шайхулов Іван Леонідович           0 0
76-106 Васильєв Назар Сергійович           0 0
76-106 Цуканов Олександр Ігорович 0 (2) 0 (2)       0 0
76-106 Перчун Іван Володимирович           0 0
76-106 Левченко Євгеній Станіславович 0 (5) 0 (1)       0 0
76-106 резерв           0 0
76-106 резерв           0 0
76-106 резерв           0 0
76-106 резерв           0 0
76-106 резерв           0 0
76-106 резерв           0 0
76-106 резерв           0 0
76-106 резерв           0 0
76-106 резерв           0 0
76-106 резерв           0 0
  Усього:   266 418 459 307 47 1497  
  Успішних:   66 51 4 2 1 124  
  %:   25% 12% 1% 1% 2% 8%