Турнір "III етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2019-2020 - II тур [Полтавська область]" - [5:00:00], завершено

Остання успішна здача: 4:44:32, Каспрова Віра Олександрівна, B.
Остання відправка: 4:59:56, Васильєв Кирило Віталійович, E.
Місце Учасник Дод. інформація A B C D E Розв’язано Бали
1-8 Мельник Софія Валентинівна 100 (1)
0:02:04
100 (1)
0:04:19
100 (3)
0:18:08
100 (1)
0:23:17
100 (17)
1:19:23
5 500
1-8 Навер Олег Миколайович 100 (1)
0:03:42
100 (1)
0:06:43
100 (1)
0:22:06
100 (1)
0:29:49
100 (20)
3:19:43
5 500
1-8 Нечипорук Владислав Михайлович 100 (1)
0:04:13
100 (1)
0:08:30
100 (1)
0:21:30
100 (1)
0:40:47
100 (14)
4:08:16
5 500
1-8 Гришечкін Тихон Сергійович 100 (1)
0:03:29
100 (1)
0:08:18
100 (1)
0:17:54
100 (1)
0:23:57
100 (25)
3:35:24
5 500
1-8 Тур Максим Віталійович 100 (1)
0:04:02
100 (2)
0:14:16
100 (1)
0:30:10
100 (2)
0:36:49
100 (18)
2:32:59
5 500
1-8 Фомюк Артем Павлович 100 (1)
0:02:36
100 (1)
0:06:42
100 (1)
0:19:10
100 (2)
0:27:06
100 (26)
4:22:47
5 500
1-8 Добровольський Іван Олександрович 100 (1)
0:04:24
100 (1)
0:07:23
100 (1)
0:21:24
100 (1)
0:37:25
100 (19)
3:08:51
5 500
1-8 Куц Андрій Віталійович 100 (1)
0:02:27
100 (1)
0:06:18
100 (1)
0:15:42
100 (1)
0:23:07
100 (9)
1:22:52
5 500
9 Кіндякова Діана Валеріївна 100 (1)
0:04:01
100 (1)
0:10:04
100 (1)
0:20:16
100 (1)
0:31:19
80 (46) 4 480
10-13 Коржук Антон Олександрович 100 (1)
0:06:58
100 (1)
0:12:41
100 (1)
0:44:04
100 (1)
0:58:26
40 (18) 4 440
10-13 Козловський Олександр Васильович 100 (2)
0:03:32
100 (2)
0:09:19
100 (3)
0:26:55
100 (1)
0:42:55
40 (39) 4 440
10-13 Вишняк Іван Сергійович 100 (2)
0:08:03
100 (4)
0:29:34
100 (1)
0:47:24
100 (4)
1:01:06
40 (13) 4 440
10-13 Панахно Іван Іванович 100 (1)
0:02:31
100 (1)
0:07:22
100 (1)
0:30:14
100 (1)
0:43:02
40 (56) 4 440
14-21 Яровий Денис Олексійович 100 (1)
0:10:45
100 (1)
0:19:32
100 (5)
3:58:53
100 (1)
1:09:11
30 (5) 4 430
14-21 Шпикуляк Віктор Андрійович 100 (2)
0:04:53
100 (4)
0:19:54
100 (35)
3:08:59
100 (1)
0:56:30
30 (18) 4 430
14-21 Назаров Родіон Дмитрович 100 (1)
0:03:41
100 (1)
0:11:50
100 (2)
0:33:52
100 (1)
0:53:01
30 (33) 4 430
14-21 Шевченко Нікіта Сергійович 100 (1)
0:04:17
100 (1)
0:09:37
100 (3)
0:37:48
100 (1)
0:46:14
30 (50) 4 430
14-21 Лихопуд Олександр Юрійович 100 (1)
0:03:41
100 (2)
0:14:11
100 (12)
1:39:25
100 (2)
0:36:05
30 (21) 4 430
14-21 Желудченко Михайло Русланович 100 (1)
0:04:28
100 (1)
0:11:00
100 (33)
1:16:59
100 (1)
1:32:13
30 (24) 4 430
14-21 Кушніренко Станіслав Олександрович 100 (1)
0:04:17
100 (2)
0:12:36
100 (3)
0:40:18
100 (1)
0:59:10
30 (19) 4 430
14-21 Олексієнко Павло Валентинович 100 (1)
0:03:35
100 (1)
0:09:03
100 (6)
0:47:30
100 (1)
1:13:02
30 (45) 4 430
22-32 Матяш Володимир Геннадійович 100 (2)
0:14:34
100 (1)
0:23:31
100 (2)
1:45:45
100 (2)
2:27:23
20 (3) 4 420
22-32 Кукін Богдан Сергійович 100 (2)
0:07:41
100 (1)
0:19:03
100 (18)
1:45:33
100 (4)
2:41:25
20 (16) 4 420
22-32 Дьяченко Данило Ігорович 100 (1)
0:06:19
100 (3)
0:24:37
100 (8)
1:10:08
100 (1)
1:33:20
20 (10) 4 420
22-32 Бедрик Олександр Сергійович 100 (1)
0:05:57
100 (2)
0:16:53
100 (4)
1:13:38
100 (5)
2:11:02
20 (15) 4 420
22-32 Бугрій Олександр Сергійович 100 (1)
0:09:48
100 (3)
0:39:06
100 (2)
3:10:34
100 (1)
0:57:55
20 (4) 4 420
22-32 Огородній Богдан Ігорович 100 (1)
0:02:57
100 (1)
0:06:36
100 (3)
0:30:01
100 (1)
0:43:57
20 (26) 4 420
22-32 Сірікова Ольга Володимирівна 100 (1)
0:03:53
100 (1)
0:11:43
100 (17)
2:39:47
100 (11)
1:18:09
20 (11) 4 420
22-32 Щербина Назар Ігорович 100 (1)
0:04:26
100 (1)
0:10:42
100 (6)
1:01:06
100 (8)
1:34:39
20 (35) 4 420
22-32 Березан Олександр Олексійович 100 (2)
0:08:49
100 (1)
0:25:30
100 (1)
0:53:08
100 (8)
1:38:44
20 (32) 4 420
22-32 Зюнд Богдан Володимирович 100 (1)
0:05:07
100 (1)
0:13:47
100 (27)
2:41:53
100 (4)
2:09:19
20 (5) 4 420
22-32 Коль Єлизавета Вікторівна 100 (2)
0:06:16
100 (1)
0:14:28
100 (13)
2:47:42
100 (2)
0:42:04
20 (10) 4 420
33-37 Гречко Павло Петрович 100 (1)
0:10:17
100 (1)
0:23:54
100 (8)
1:38:41
100 (5)
2:00:37
10 (3) 4 410
33-37 Шестеров Святослав Сергійович 100 (1)
0:10:39
100 (1)
0:21:42
100 (2)
0:57:27
100 (1)
1:24:46
10 (7) 4 410
33-37 Дернов Марк Русланович 100 (1)
0:06:37
100 (12)
0:59:15
100 (14)
3:14:21
100 (5)
3:58:27
10 (1) 4 410
33-37 Цілінченко Андрій Олексійович 100 (1)
0:05:08
100 (1)
0:25:14
100 (4)
1:49:02
100 (4)
4:17:16
10 (1) 4 410
33-37 Федоровський Олександр Сергійович 100 (3)
0:05:08
100 (1)
0:11:43
100 (1)
0:36:56
100 (4)
1:10:40
10 (3) 4 410
38-39 Дробітько Катерина Євгеніївна 100 (2)
0:08:47
100 (1)
0:22:28
100 (1)
2:01:24
100 (3)
3:45:49
0 (1) 4 400
38-39 Новіков Данило Сергійович 100 (2)
0:06:43
100 (1)
0:22:39
100 (1)
0:46:55
100 (4)
1:29:39
  4 400
40 Левцун Тимур Володимирович 100 (3)
0:12:01
100 (2)
0:30:45
100 (20)
4:20:50
88 (19) 10 (5) 3 398
41 Крамар Станіслав Андрійович 100 (1)
0:08:10
100 (1)
0:29:54
84 (11) 100 (3)
2:00:38
10 (6) 3 394
42 Дейнега Максим Костянтинович 100 (2)
0:06:21
100 (2)
0:17:49
100 (2)
1:03:38
73 (1) 20 (2) 3 393
43 Роменський В'ячеслав Олегович 100 (1)
0:08:47
100 (2)
0:20:13
72 (4) 100 (14)
2:56:08
20 (16) 3 392
44 Ничипорук Павло Петрович 100 (3)
0:10:36
100 (1)
0:14:48
100 (43)
1:52:50
77 (12) 10 (1) 3 387
45-47 Молька Антон Васильович 100 (1)
0:07:10
100 (10)
1:10:57
100 (5)
2:10:43
73 (15) 10 (4) 3 383
45-47 Квітка Антон Вікторович 100 (2)
0:08:59
100 (1)
0:15:52
100 (5)
0:50:21
73 (1) 10 (2) 3 383
45-47 Носкін Арсеній В'ячеславович 100 (2)
0:05:43
100 (2)
0:14:47
100 (9)
2:43:52
73 (4) 10 (3) 3 383
48 Лактіонов Юрій Юрійович 100 (4)
0:31:54
100 (1)
0:59:26
72 (17) 100 (1)
1:45:11
0 (4) 3 372
49-50 Васильєв Кирило Віталійович 100 (1)
0:08:22
100 (2)
0:31:27
72 (20) 73 (10) 20 (17) 2 365
49-50 Малкова Діана Юріївна 100 (1)
0:07:51
100 (1)
0:49:43
92 (51) 73 (6)   2 365
51-52 Дорота Владислав Сергійович 100 (1)
0:06:52
100 (1)
0:14:42
72 (20) 73 (2) 10 (5) 2 355
51-52 Пестун Андрій Миколайович 100 (1)
0:05:56
100 (1)
0:14:00
72 (9) 73 (3) 10 (2) 2 355
53 Лень Поліна Вадимівна 100 (2)
0:07:52
100 (3)
0:30:25
32 (24) 100 (4)
0:58:30
20 (3) 3 352
54 Петрова Олена Олексіївна 100 (5)
0:58:15
100 (1)
0:26:14
68 (5) 73 (8) 10 (4) 2 351
55 Міскун Єгор Михайлович 100 (2)
0:11:15
100 (2)
0:31:29
26 (3) 100 (2)
3:31:15
20 (1) 3 346
56 Самойленко Давид Костянтинович 100 (4)
0:13:01
100 (3)
1:41:33
32 (9) 100 (4)
3:03:07
10 (1) 3 342
57 Бітченко Георгій Федорович 100 (12)
2:11:28
100 (1)
0:45:54
64 (5) 73 (3)   2 337
58 Дядюра Максим Вадимович 100 (2)
0:07:23
96 (7) 100 (5)
3:52:24
34 (2)   2 330
59 Іценко Дамір Валерійович 100 (3)
0:08:34
100 (1)
0:37:11
72 (23) 46 (11) 0 (1) 2 318
60 Салов Юрій Євгенійович 100 (1)
0:06:02
100 (1)
0:17:44
16 (22) 73 (7) 20 (7) 2 309
61 Ласковець Андрій Андрійович 100 (3)
0:11:03
100 (6)
0:44:09
100 (13)
2:32:35
7 (2)   3 307
62 Омелян Дмитро Володимирович 100 (3)
0:10:38
100 (4)
0:53:36
18 (18) 75 (8) 10 (6) 2 303
63 Коваль Микола Дмитрович 100 (1)
0:11:40
96 (13) 32 (3) 68 (1)   1 296
64 Збираник Діана Андріївна 95 (5) 100 (2)
0:29:32
  100 (3)
3:38:45
  2 295
65-67 Деркач Ярослав Юрійович 100 (1)
0:23:09
96 (6) 4 (2) 73 (3) 20 (6) 1 293
65-67 Добжанський Ігор Станіславович 100 (1)
0:09:11
100 (4)
0:39:37
20 (5) 73 (2) 0 (3) 2 293
65-67 Дебелий Андрій Олександрович 100 (1)
0:06:59
100 (8)
0:40:11
20 (12) 73 (35) 0 (4) 2 293
68-74 Рибачук Максим Олександрович 100 (2)
0:10:27
100 (1)
0:28:39
16 (17) 73 (6) 0 (3) 2 289
68-74 Громов Іван Сергійович 100 (2)
0:09:07
100 (1)
0:47:17
16 (15) 73 (3) 0 (1) 2 289
68-74 Богдан Максим Станіславович 100 (1)
0:08:14
100 (27)
4:13:42
16 (18) 73 (7) 0 (2) 2 289
68-74 Мацак Станіслав Олегович 100 (2)
0:10:15
100 (3)
1:43:22
16 (6) 73 (2)   2 289
68-74 Торяник Данило Артемович 100 (1)
0:11:31
100 (1)
0:35:40
16 (3) 73 (2) 0 (1) 2 289
68-74 Андрєєва Юліана Юріївна 100 (1)
0:08:07
100 (3)
0:44:50
16 (3) 73 (1) 0 (1) 2 289
68-74 Зигар Захар Володимирович 100 (2)
0:12:32
100 (22)
4:10:27
16 (17) 73 (12)   2 289
75 Рєзник Іван Андрійович 100 (1)
0:07:19
96 (7) 16 (19) 73 (3) 0 (5) 1 285
76 Стогній Сергій Володимирович 100 (1)
0:12:25
92 (2) 16 (6) 73 (2)   1 281
77 Сапон Максим Віталійович 100 (2)
0:17:24
96 (3)   73 (4) 0 (3) 1 269
78 Вінівітін Артем Дмитрович 100 (1)
0:07:34
100 (1)
0:25:43
16 (12) 51 (13) 0 (1) 2 267
79 Чередник Павло Сергійович 100 (1)
0:09:55
100 (6)
0:45:14
44 (33) 7 (1) 10 (7) 2 261
80 Бурбель Богдан Миколайович 100 (6)
0:10:53
100 (4)
0:42:12
0 (2) 58 (1) 0 (11) 2 258
81 Земський Нікіта Віталійович 100 (3)
0:56:29
100 (1)
1:42:32
23 (5) 34 (6) 0 (1) 2 257
82 Сухомлин Денис Володимирович 100 (4)
0:08:48
100 (2)
0:27:12
16 (3) 29 (2) 10 (1) 2 255
83 Пишненко Максим Олександрович 100 (2)
0:08:53
100 (2)
0:23:12
0 (1) 52 (3)   2 252
84 Деркач Андрій Юрійович 100 (2)
0:10:05
100 (1)
0:18:32
35 (8)   10 (4) 2 245
85 Ткаченко Тімур Вадимович 100 (1)
0:14:33
100 (1)
0:38:52
26 (8) 0 (2)   2 226
86-87 Насонов Павло Олександрович 100 (1)
0:08:25
100 (1)
0:43:57
20 (8)     2 220
86-87 Каспрова Віра Олександрівна 100 (4)
2:30:05
100 (15)
4:44:32
16 (2) 4 (2) 0 (3) 2 220
88 Зрібняк Ілля Сергійович 100 (6)
0:18:56
96 (3) 16 (1) 7 (7) 0 (1) 1 219
89-90 Левченко Олександр Олександрович 100 (3)
0:20:30
100 (1)
1:02:15
16 (2) 0 (1) 0 (2) 2 216
89-90 Коваленко Любава Ігорівна 100 (2)
1:07:49
100 (9)
2:18:48
16 (5)   0 (2) 2 216
91 Товстий Аркадій Олександрович 100 (4)
0:13:29
100 (1)
0:31:05
12 (5)   0 (6) 2 212
92-93 Відюк Анастасія Сергіївна 100 (2)
0:42:52
100 (3)
1:26:05
6 (3)     2 206
92-93 Німченко Максим Вікторович 100 (1)
0:09:28
100 (2)
0:43:18
6 (19)     2 206
94 Лисенко Данило Олексійович 100 (2)
0:31:16
80 (4)   21 (1) 0 (2) 1 201
95-97 Ольховська Анна Ігорівна 100 (2)
0:09:50
100 (4)
3:08:48
0 (2)     2 200
95-97 Гребінченко Максим Володимирович 100 (1)
0:57:36
100 (4)
1:25:16
0 (1)     2 200
95-97 Зозуля Владислав Сергійович 100 (8)
0:18:34
100 (32)
2:22:14
      2 200
98 Когут Юрій Сергійович 100 (4)
1:19:34
64 (8) 6 (3)   0 (3) 1 170
99 Базавлук Віталій Вікторович 100 (10)
0:39:00
52 (16) 12 (4) 4 (1) 0 (1) 1 168
100 Гуртовенко Андрій Юрійович 100 (1)
0:26:58
40 (2) 0 (1)     1 140
101 Маркелов Нікіта Олександрович 100 (1)
0:22:43
36 (5)   0 (1)   1 136
102-104 Северин Олександр Владиславович 100 (5)
0:29:19
32 (12)       1 132
102-104 Мороховець Ярослав Павлович 100 (6)
0:22:09
32 (12) 0 (6)     1 132
102-104 Єфимов Силантій Олегович 100 (1)
0:15:35
32 (5)       1 132
105 Мельник Поліна Володимирівна 100 (7)
0:55:46
28 (11) 2 (3)     1 130
106 Волочай Роман Вікторович 100 (8)
2:59:59
28 (7)   0 (3)   1 128
107 Шапран Максим Сергійович 25 (14) 32 (19)       0 57
108 Журавель Станіслав Олександрович 0 (6) 24 (4) 0 (2)     0 24
109-117 Мажаренко Артем Русланович           0 0
109-117 Михайловська Ірина Олександрівна           0 0
109-117 Адамов Максим Сергійович 0 (2)         0 0
109-117 Барило Вікторія Олексіївна           0 0
109-117 Гребіник Дмитро В’ячеславович           0 0
109-117 Комаревцева Вікторія Валеріївна           0 0
109-117 Дробязко Олександр Олександрович 0 (4)         0 0
109-117 Криволап Ігор Сергійович           0 0
109-117 Любіченко Олег Ярославович           0 0
  Усього:   259 422 856 372 882 2791  
  Успішних:   105 89 47 46 8 295  
  %:   41% 21% 5% 12% 1% 11%